ANIOŁY MÓWIĄ SZEPTEM

Jak zaakceptować niepełnosprawność ukochanego syna?Jak powiedzieć dziecku, że jest adoptowane? Jak uczyć się od zbuntowanego nastolatka? Jak poradzić sobie ze stratą nienarodzonego dziecka? I w końcu, jak znaleźć siłę i odwagę, by pokochać zupełnie obce, dorastające już dziecko. Odpowiedzi na te trudne pytania można odnaleźć w pięciu listach, które autorka napisała do swoich dzieci. Ubrane w krótkie opowieści, zilustrowane niezwykłymi zdjęciami każdego z nich, są ucztą dla oczu i dla duszy.

„W tej książce Aniołami są dzieci, ale – jeśli wierzymy w istnienie Aniołów – jest to piękna przenośnia. W każdym człowieku jest zalążek boski, bo zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Bóg stworzył Anioły, ponieważ chciał utrwalić swój duchowy obraz, w Aniołach ulokował całą boską nieskazitelność, świętość, doskonałe piękno i dobro. A więc z jednej strony mamy Anioła Stróża, który towarzyszy każdemu z nas, z drugiej – cząstka boskiej natury w człowieku jest także anielska. Dzieci zaś ze swoją niewinnością, prawdziwością, miłością są Aniołami w najczystszej postaci.”

~ Katarzyna Domańska, coachingwspodnicy.pl

1% dla Krystiana

Do końca kwietnia Krystian i ja wysyłamy książkę KAŻDEMU, kto przekaże swój 1% na edukację i rehabilitację Krystiana. Z wielką przyjemnością podarujemy książkę ze specjalną dedykacją i autografem w ramach podziękowania za ten szczególny dar. Jeśli książkę już masz, możesz dołożyć kolejną do swojej kolekcji lub wskazać osobę, której chcesz by książka została przez nas podarowana.

Wystarczy, że wypełniając PIT przekażesz 1% podatku Fundacji Zdążyć z Pomocą (KRS 0000037904), na podopiecznego Krystiana Gregorczyka (nr 24475).

Jak zamówić?

Wierzymy w szczere serca. Nie potrzebujemy zdjęć PITów, ani innych „dowodów wpłaty”. Tylko adres, gdzie książka ma zostać wysłana.
email: kontakt@agatakomorowska.pl

Wszystkim, którzy już przekazali Krystiankowi swój 1% z całego ❤️ dziękuję!

Zamawiam książkę "Anioły Mówią Szeptem"

Cena: 29,95 zł

ANIOŁY MÓWIĄ SZEPTEM
Podoba się? Oceń!

1 thought on “ANIOŁY MÓWIĄ SZEPTEM

  1. Witam!!!
    Zamówiłam Pani książkę i czekam na nią z niecierpliwością. Bo czytając Pani stronę i artykuł o Pani dostrzegam siebie. Może nie tak z prężnie z działająca firmą. Mam jednoosobową firmę, która przyniosła mi pieniądze, ale zabrała moją pogodność, beztroskość, i dużą cząstkę mnie. Praca mnie przytłoczyła na tyle że nie lubię mojego zycia…
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.