Optymizm mimo wszystko

Książka
która dała nadzieję
tysiącom czytelniczek!

Mimo depresji,
mimo bolesnego rozstania,
mimo utraty pracy,
mimo niepełnosprawności dziecka,
mimo samotnego macierzyństwa,
mimo rozczarowań, chorób i przeciwności losu,

mimo wszystko JESTEM OPTYMISTKĄ!

Jak Ty to robisz…

Jedno z najczęściej zadawanych mi pytań brzmi: Jak Ty to robisz Agata, że pomimo tego wszystkiego co Cię spotkało, pomimo tego z czym każdego dnia musisz się mierzyć, nadal jesteś optymistką?!

Taka jest moja filozofia życia. Jestem wdzięczna za wszystko co mnie spotkało, bo wiem, że mądrość i wewnętrzne bogactwo można otrzymać jedynie opakowane w trudne doświadczenia. Wiem, że nawet jeżeli dzisiaj nie widzę żadnego sensu w tym co się w danej chwili dzieje, to przyjdzie czas, że ten sens odnajdę, a wraz z nim spokój, równowagę i zupełnie nowy wymiar szczęścia. Jestem ciekawa mojego życia dzisiaj i jutro, bez względu na to co przyniesie. I tak dostałam już więcej niż mogłam sobie wymarzyć, ale nie dlatego, że mam wyjątkowe szczęście, ale dlatego, że nauczyłam się przyjmować z otwartymi ramionami wszystkie dary, zarówno depresję, jak i nastolatka, który wybrał mnie na swoją mamę.

Po co napisałam Optymizm?

Optymizm mimo wszystko jest zbiorem opowieści, które można przeczytać w dowolnej kolejności. Pojedynczo, w zależności od okoliczności, albo od deski do deski. Twój wybór. Książka podzielona jest na trzy części: Życie, Miłość i Dzieci, a każda część zawiera rozdziały, z których każdy jest osobną opowieścią. Czasem zabawną, czasem smutną, czasem wręcz szokującą, ale na końcu każdej z nich jest lista wdzięczności. Wypunktowałam wszystko to, co dzięki danej sytuacji zyskałam, co mnie wzbogaciło, co uskrzydliło. Czasem naprawdę ciężko jest znaleźć coś, za co można dziękować, ale ja wiem, że zawsze jest za co. W tym tkwi moja siła.

Niektóre ze spisanych tu historii obiegły cały świat, inne czekały w ukryciu, bo albo one nie były gotowe, albo ja nie byłam gotowa, by je światu ukazać. Niektóre opisują sytuacje codzienne, inne – bardzo intymne, osobiste. Jestem pewna, że będą dla Ciebie inspiracją i motywacją, balsamem dla zbolałego serca, ukojeniem dla skołatanej duszy. Mam nadzieję, że staną się lekarstwem w chwilach zwątpienia, porcją optymizmu na każdą okazję.

“To jest książka, którą powinna przeczytać KAŻDA KOBIETA, bez względu na wiek i okoliczności życiowe.” ~ Natalia

Zapraszam do odkrycia kolejnej lektury, w której dzielę się podszewką mojej Duszy. 

Cena razem z dostawą 59 zł

KUPUJĘ

Książkę można zamówić ze specjalną dedykacją.
Uwagi do dedykacji wpisz w okienku
“Uwagi do zamówienia”.

1 thought on “Optymizm mimo wszystko

  1. Zaczelam sluchac ksiazki gdyz duzo czasu spedzam w aucie. Jestem zachwycona a to dopiero poczatek… pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.