Bądź NIEZNISZCZALNA

Do napisania książki Bądź NIEZNISZCZALNA w formie rozmowy z czytelniczką zainspirowała mnie Kinga, jedna z Was, uczestniczka wiosennych warsztatów Depresjologia. Jeszcze przy okazji pandemii napisała do mnie bardzo poruszający list, który za jej zgodą cytuję na początku książki. Bądź NIEZNISZCZALNA to namacalne, żywe studium KRYZYSU, napisane na podstawie konkretnych pytań i wątpliwości, z którymi się do mnie zwracacie. Sięgając do własnych doświadczeń oraz wiedzy zdobytej w mojej praktyce jako coach i szkoleniowiec, jak również jako przyjaciółka, kobieta, człowiek, tłumaczę uczucia i emocje, poprzedzające i towarzyszące kryzysowi, podpowiadam jak sobie z nimi radzić, jak zapobiegać życiowym katastrofom i jak powstawać z popiołów  niczym mityczny Feniks. Lęk, złość, zagubienie, bezradność są zupełnie normalne, naturalne, a nawet potrzebne w procesie przechodzenia przez kryzys i proces zdrowienia. Na konkretnych przykładach pokazuję, jak sobie z nimi radzić. Demonstruję mechanizmy, posługuję się praktycznymi narzędziami i proponuję ćwiczenia, dzięki którym zaczniesz żyć z odwagą i pewnością, że Twoje życie jest Twoim największym darem, a to czego doświadczasz to nie pech i przekleństwo, a Twoje bogactwo i szansa by osiągnąć więcej niż kiedykolwiek mogłaś sobie wymarzyć.

Kryzys niejedno ma imię. Czasem jest cichutki jak przyczajony kot, innym razem krzyczy na całe gardło. Są kryzysy wieku średniego, kryzysy małżeńskie, zawodowe, rodzicielskie, finansowe, kryzysy tożsamości i wartości. Kryzysy globalne i bardzo osobiste. Wszystkie podobnie wpływają na nasze poczucie szczęścia i satysfakcji, albo raczej na jego brak.

Bądź NIEZNISZCZALNA to apteczka pierwszej pomocy, dzięki której skutecznie przetrwasz każdy kryzys, bez względu na to, jakie imię nosi on obecnie. Odkryjesz dlaczego niektórzy zdają się być odporni na kryzysy i są w stanie każdą porażkę przekuć w sukces. Po przeczytaniu książki i wprowadzeniu w życie przedstawionych w niej prostych i praktycznych rad, Ty też będziesz NIEZNISZCZALNA.

KUPUJĘ

Książkę można zamówić ze specjalną dedykacją.
Uwagi do dedykacji wpisz w okienku
“Uwagi do zamówienia”.

Wydawnictwo LUNA

1 thought on “Bądź NIEZNISZCZALNA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.