52 sekrety skutecznej przemiany

W całym wszechświecie nigdy nie było, nie ma i nie będzie drugiej istoty takiej jak Ty! Jesteś niepowtarzalna na skalę wszechświata! Taki cud zasługuje na doświadczanie obfitości, dobrostanu i dobrobytu bez żadnych ograniczeń. Czy teraz zadajesz sobie pytanie: Dlaczego więc JA tego nie doświadczam?

Jak dzisiaj wygląda Twoje życie? Czy jako dziecko, nastolatka, młoda dziewczyna marzyłaś o tym, żeby tak właśnie wyglądało? Nie? No więc jak to się stało? Dlaczego wciąż powielasz te same błędy? Dlaczego w kółko kończysz w destrukcyjnych relacjach, tracisz to na czym Ci zależy, nie potrafisz ułożyć sobie życia tak by móc powiedzieć: Jestem szczęśliwa. Dlaczego zmagasz się z codziennością, walczysz i przegrywaszIle razy można probować Ile razy można wierzyć w to, że tym razem się uda i przeżywać to samo rozczarowanie

Książka 52 sekrety skutecznej przemiany odpowiada na wszystkie powyższe pytania. Dobrze poznasz i zrozumiesz Twoje wewnętrzne blokady uniemożliwiające Ci doświadczanie szczęścia, satysfakcji i Twojej wewnętrznej miłości. Jednak to co naprawdę Cię uwolni, to zmiana destrukcyjnych wierzeń na zupełnie nowe, które pozwolą Ci doświadczyć cudu, którym już jesteś. Przed Tobą 52 sekrety skutecznej przemiany, cotygodniowe afirmacje, karty do codziennej pracy i Twój gigantyczny potencjał do odkrycia. Doświadczaj wszechogarniającej miłości, dobrostanu, dobrobytu i obfitości bez żadnych ograniczeń.


Książka dostępna jest w wersji papierowej oraz jako ebook i audiobook w większości księgarń i serwisów czytelniczych, np:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.