Po co Ci COACHING?

Kim jest COACH

 • Coach pomaga ruszyć z Twoim życiem do przodu
 • Coach towarzyszy w osiąganiu Twoich celów
 • Coach zadaje pytania, które stymulują prawą półkulę i uruchamiają kreatywny proces poszukiwania najlepszych dla Ciebie rozwiązań
 • Coach pomaga zneutralizować blokady energetyczne z przeszłości i zmienić destrukcyjne paradygmaty na bardziej twórcze i uskrzydlające Ciebie
 • Coach pomaga uwolnić Twoją wewnętrzną energię żeby chciało Ci się chcieć
 • Coach towarzyszy w osiąganiu Twojej wielkości, odkrywaniu Twojej pasji i realizowaniu Twojej misji

Kim ja jestem

 • Jestem CERTYFIKOWANYM COACHEM ze specjalizacją w pracy z WEWNĘTRZNĄ ENERGIĄ. Pracuję zgodnie ze standardami ICF (International Coach Federation). Pracuję w języku polskim i angielskim.
 • Jestem autorką wielu poczytnych poradników, warsztatów i szkoleń m. in. dotyczących wychodzenia z depresji, satysfakcjonującego życia pomimo przeciwności, wymagającego rodzicielstwa, adopcji i rodziny zastępczej.
  https://agatakomorowska.pl/moje-ksiazki/
 • Jestem rozpoznawalna w mediach jako ekspert w powyższych dziedzinach https://agatakomorowska.pl/wmediach/
 • Prywatnie jestem samodzielną mamą czwórki dzieci: dwoje adoptowałam, jedno ma zespół Downa, jedno zespół Aspergera, dysleksję. Moi synowie to już dorośli faceci. Aleks napisał o mnie pracę maturalną. To chyba najlepsza rekomendacja ze wszystkich… Wszystkie moje dzieci są jednocześnie moimi najcudowniejszymi nauczycielami bezwarunkowej miłości wolnej od jakichkolwiek ocen.
 • Jestem spełnioną kobietą, zakochaną w życiu singielką, człowiekiem z pasją i poczuciem misji.

Żeby chciało Ci się chcieć…

Ile razy robiłaś plany i postanowienia i nic z tego nie wychodziło? Ile razy dostałaś gotową receptę na sukces, ale czułaś, że punkt 4 i 8 są dla Ciebie zupełnie obce, a 12 to już kompletnie jakiś kosmos? Ile razy postanowiłaś wcześniej wstać żeby zrobić więcej, tylko że rano zabrakło energii, a przez cały dzień towarzyszyło Ci poczucie porażki i zwątpienia w siebie. Ile razy biczowałaś się za brak umiejętności, samodyscypliny, czy konsekwencji. Próbowałaś wykonać czyjeś zalecenia, ale już od początku nie wierzyłaś, że to się może udać. Innym może tak, ale nie Tobie…

Czym różni się terapia od coachingu?

Coache, tak jak terapeuci pracują w różnych nurtach, w zależności od szkolenia jakie przechodzą. Różnica pomiędzy coachem, a terapeutą jest taka, że zadaniem terapeuty jest przeprowadzić pacjenta od dysfunkcji (nie mogę rano wstać, zawalam ważne życiowe sprawy) do punktu, gdzie pacjent może w miarę normalnie funkcjonować (ogarnia codzienność), natomiast coach towarzyszy Klientowi w drodze od zwykłej funkcjonalności do jego/jej osobistej wielkości.

Często trafiają do mnie Klienci, którzy są w terapii kilka, a nawet kilkanaście lat. “Agata, ja już mam dosyć grzebania w przeszłości, chcę nareszcie ruszyć do przodu”. Jeśli czujesz to samo, to znak, że jesteś gotowa/gotowy by rozpocząć pracę z coachem. Terapia i coaching mogą doskonale się uzupełniać. Klient w terapii leczy swoje dysfunkcje i ograniczenia, natomiast coaching pomaga mu poczuć swoją sprawczość i tym samym zwiększa poziom poczucia własnej wartości.

Czyja to jest droga?

Kiedyś sądziłam, że najlepiej gdyby ktoś mi powiedział co i jak mam zrobić. Jednak próby naśladowania cudzych sukcesów ostatecznie kończyły się fiaskiem, bo to była czyjaś droga, a ten ktoś nie był mną. Każdy z nas jest unikalną kombinacją osobistych doświadczeń, wzorców i emocji. Nie ma drugiej takiej istoty jak Ty. A Ty już jesteś doskonała/doskonały. Należy jedynie odnaleźć drogę, która jest najlepsza właśnie dla Ciebie. To co dobre dla mnie, niekoniecznie jest dobre dla Ciebie. Podążanie moją drogą nie będzie dla Ciebie ani wygodne, ani satysfakcjonujące. Każdy musi odnaleźć własną drogę. To właśnie jest zadanie coacha. Zadając właściwe pytania, docieramy do odpowiedzi, które Ty już w sobie masz! Po drodze przezwyciężamy blokady, które od lat sprawiały, że dziwnym trafem zawsze wracasz do punktu wyjścia i musisz zaczynać od nowa, nie możesz osiągnąć swoich marzeń, gubisz sens życia.

Na czym polega praca z wewnętrzną energią?

Każdy z nas ma swoje własne okulary, przez które ogląda świat. Jeśli funkcjonujesz na poziomie lęku i ofiary to będziesz postrzegać świat jako przerażający i okrutny. W związku z tym zamiast nauczyć się latać, zakopiesz się głęboko w swojej skorupie by siebie chronić. Osoba, która funkcjonuje na poziomie złości, będzie wszędzie węszyła podstęp i wchodziła w konflikt nawet tam gdzie go pierwotnie nie było. Mamy 2 typy energii i 7 poziomów energetycznych, a moim zadaniem jest przeprowadzić Klienta z poziomów, które ograniczają i odbierają energię twórczą do poziomów, które energii dodają i uskrzydlają. Ten proces odbywa się poprzez samoświadomość, czyli uświadomienie sobie swoich własnych (nie czyichś) potrzeb, marzeń i pragnień oraz poznanie, zrozumienie i zneutralizowanie zakodowanych głęboko ograniczeń, które odbierają energię i wiarę w siebie, a tym samym unicestwiają potencjał drzemiący w każdym z nas.

Mój nurt pracy to CORE ENERGY COACHING, czyli praca z wewnętrzną energią. To właśnie drzemiąca w Tobie energia sprawia, że osiągasz cele. Nie narzucane z góry nakazy i zakazy, nie kary i nagrody, tylko energia, która podąża za Twoimi myślami i jest uwalniana w Twoich emocjach.  Twoim celem może być wszystko od znalezienia czasu na medytację czy szydełkowanie, poprzez zmianę sposobu reagowania na stresujące bodźce, po przejście przez życiowe kryzysy i zmiany takie jak rozstanie, zmiana kariery, czy odszukanie swojej życiowej misji. Mając konkretne narzędzia coachingowe uruchamiam kreatywny proces, który w Tobie drzemie.

Jaki jest system pracy z coachem?

Coaching to tak naprawdę Metoda Małych Kroków i wymaga procesu składającego się kilku a nawet kilkunastu sesji. Kroki są Twoje, ja Ci towarzyszę i wspieram przy stawianiu każdego z nich. W ten sposób to Ty masz wybór nad czym chcesz w danym momencie pracować, to Ty jest autorką/autorem Twoich zmian i to Ciebie rozpiera duma z własnych osiągnięć. Ja stoję z boku i cieszę się z Twoich sukcesów. Najskuteczniejsza jest regularność. Dlatego sesje powinny odbywać się optymalnie raz w tygodniu, najrzadziej co dwa tygodnie. W dalszym procesie może wystarczyć jedna sesja w miesiącu.

O coachingu mogłabym pisać bez końca, bo jest to dla mnie życiowe odkrycie i jestem wdzięczna za to, że mogłam go doświadczyć, a obecnie być coachem, czyli osobą, która towarzyszy innym w odkrywaniu i osiąganiu swojego pięknego potencjału.

Serdecznie zapraszam do wspólnej podróży.
Agata Komorowska

Jaki jest koszt sesji?

Czas na osiągnięcie danego celu może się różnić w zależności od wielu czynników. Niektóre odpowiedzi, czy decyzje osiągasz już po kilkunastu minutach pracy, inne po godzinie lub podczas kolejnej sesji. Dlatego proponuję nietypową formę wynagrodzenia za wykonywaną przeze mnie pracę: koszt sesji to 3,50 zł za minutę. Ja rezerwuję dla Ciebie godzinę, natomiast Ty płacisz za faktyczny czas mojej pracy. Jeśli wolisz stałą cenę za godzinę, to możesz wykupić pakiet 3 sesji za łączną kwotę 510 zł (170 zł/godz.)

Jak opłacić?

1. Jeśli wybierasz wariant minutowy, zarezerwuj sesję
• SMSem lub telefonicznie: 602 25 35 35
• mailem: kontakt@agatakomorowska.pl
a po jej zakończeniu otrzymasz informację ile minut trwała rozmowa. Wybierz odpowiednią ilość minut w sklepie www.sklep.agatakomorowska.pl
a następnie opłać online.
2. Jeśli wybierasz Pakiet 3 sesji, zarezerwuj terminy
• SMSem lub telefonicznie: 602 25 35 35
• mailem: kontakt@agatakomorowska.pl
a następnie opłać pakiet w sklepie www.sklep.agatakomorowska.pl
3. Fakturę otrzymasz mailem

Referencje

“Skorzystałam z konsultacji coachingowej u Agaty, z wiarą w to, że będzie to owocny i wartościowy dla mnie czas, bo znam Agatę jako blogerkę i autorkę i jej przekaz jej mi bliski. Nie pomyliłam się. Uzyskałam nowe spojrzenie na coaching w kontekście mojego życia z depresją. Uzyskałam odpowiedzi na pytania, jakie w tej sesji chciałam sobie postawić. Dużo emocji z mojej strony, ogromne otwarcie się. Spokój, empatyczne bycie i idealnie trafione pytania po stronie Agaty. Czułam się zaopiekowana, rozumiana. Sesja w dojrzałej kobiecej energii.”
Bardzo dziękuję! ❤ ~ Marta Niemczyk

“Daje kopniaka do działania nawet przez internet ” ~  Terka

Przed rozmową nie oczekiwałam wiele, to miała to być tylko próba odpowiedzi na pytanie, co to jest couching, “z czym to się je”… Po rozmowie długo jeszcze siedziałam analizując to, co sama powiedziałam i do jakich wniosków doszłam odpowiadając na pytania zadawane przez p. Agatę. Otworzyła mi oczy na sprawy, o których myślałam, że mam już “przepracowane”… Wyjątkowa, kompetentna, ciepła, z kojącym głosem… Polecam z całego serca… ❤ ~ Marzena Siemienic

“Agata to bardzo kompetentną osoba. Ma doskonałą intuicję, dużo ciepła i doświadczenie. Praca z Nią to sama przyjemność” ~ Gosia

“Chciałabym Ci podziękować za czas, który ze mną spędziłaś. Naprawdę bardzo dużo dała mi nasza rozmowa. Chociaż sporo wątków udało nam się poruszyć w tak krótkim czasie,  to wiele rzeczy muszę przemyśleć i spróbować podchodzić do problemów przede wszystkim spokojniej. Oj, jaki trafne były Twoje pytania a głównie to, żebym się zastanowiła dlaczego podnoszę głos na dzieci. I sama jestem zdziwiona, że tak naprawdę takie drobne rzeczy nie powinny wyprowadzać mnie z równowagi. Staram się rozmawiać spokojniej i z rozwagę. Dużo pracy przede mną i dużo przemyśleń ale mam nadzieję, że spotykając na swojej drodze takich ludzi jak Ty będę mogła zrozumieć siebie i z innym nastawieniem spoglądać na świat i ludzi. Podziwiam Cię za optymizm, za to że mając trójkę dzieci tak bardzo walczyłaś o Michała, żeby był w Waszej rodzinie. Na szczęście Twoja radość życia udziela się też innym i oby jak najwięcej osób się nią zaraziło ( chociaż nie wiem czy w tych czasach takie określenie dobrze się kojarzy ).” ~ Ściskam mocno, Marzena 

“Agata came into my life at the perfect time. It was a period of intense transition for me. From the moment we first spoke, I felt an instant connection. Not only did I know I found the perfect coach for me, but an absolutely beautiful human to work with. Agata is a rare gift. She is warm, kind, insightful, genuinely caring, a wonderful listener and has the unique ability to get to the heart of the matter. She saw the nuances of the issues I brought to the table and had the amazing ability to guide me to seeing them, too. These newly discovered awarenesses are what ultimately supported me in my journey and set the foundation for a radical new way of living. If you are considering Agata as your coach, please, do yourself the favor and just work with her! I’ve worked with quite a few coaches in my day and Agata, by far, is THE BEST.” ~ JC, Florida, USA

Rezerwacje:

kontakt@agatakomorowska.pl
SMS/tel.: 602 25 35 35

Certyfikowany COACH IPEC COACHING
Pracuję zgodnie z kodem etycznym International Coaching Federation (ICF)
Fot. Iwona Karolak Fotografia