W Poszukiwaniu Szczęścia

Warsztaty stacjonarne 6-7 marca w Warszawie!!!!

kliknij tu >>>

„Pani Agato, pani osoba daje niesamowitego kopa do działania, sama ja oporna istota jestem tego najlepszym przykładem, dzięki pani książkom i rozmowie przez messengera, zarazem delikatnym kopie w moja stronę z pani strony wreszcie zrobiłam krok w dobrym kierunku, walczę z depresją i nerwicą lękową i już jest poprawa. Bez pani wzorca raczej bym się nie podjęła walki do dziś.” ~ Kinga

Pytacie czy dałoby radę spotkać się zdalnie, ale indywidualnie… Pewnie, że się da! Jeśli da się prowadzić lekcje chóru online, to i szczęścia też możemy poszukać zdalnie. A co! Najlepszy plan na życie to… TAK! Dobra odpowiedź! …to niezaplanowana zmiana planów! Nietypowe okoliczności skłaniają do nowych rozwiązań. Nie planowałam już więcej spotkań indywidualnych, ale plany zmieniłam. Nie planowałaś brać udziału w warsztatach online? Jeśli chcesz też możesz zmienić plany, bo pamiętaj, że WSZYSTKO MOŻESZ, NIC NIE MUSISZ!

PROGRAM…

…opiera się na warsztatach “W POSZUKIWANIU SZCZĘŚCIA”, ale może również uwzględniać aktualną sytuację pandemiologiczną i to jak wpływa ona na nasze życie oraz jak sobie z tym radzić. Podręcznik obowiązkowy to eBook “PANDEMIOLOGIA EMOCJE W KRYZYSIE”, który jako uczestniczka warsztatów otrzymujesz w prezencie!

ILOŚĆ SPOTKAŃ…

…będzie uzależniona od Twoich indywidualnych potrzeb. Moja sugestia to spotkania raz w tygodniu, byś miała czas na wprowadzenie w życie tego, o czym będziemy rozmawiały. Przepracowanie całego materiału podczas zajęć grupowych stacjonarnych zajmuje ok 14 godzin łącznie z zadaniami, które napisać musisz osobiście. W trybie indywidualnym zajmie to około 6 spotkań + Twoja osobista praca w domu.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Napisz do mnie wiadomość MAILEM:

kontakt@agatakomorowska.pl

Odpiszę, a jeśli podasz mi swój nr telefonu to oddzwonię. Ustalimy kiedy i o której godzinie będziemy się “widywać”.

Mogę prowadzić tylko kilka szkoleń równolegle. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Kolejne osoby będą mogły rozpocząć warsztaty dopiero po ukończeniu kursu przez kogoś innego.

JAKA JEST CENA?

Są dwie możliwości opłacenia warsztatów:

1) Każdorazowo przed sesją.
Jeśli wybierzesz ten wariant, to cena każdego spotkania wynosi 150 zł.

2) Z góry za pakiet 6 spotkań.
Jeśli wybierzesz ten wariant, oszczędzasz 100 zł i cena wszystkich spotkań wyniesie 799 zł

Wszystkie płatności odbywają się za pośrednictwem sklepu:

sklep.agatakomorowska.pl

Za każdym razem otrzymasz Fakturę VAT.

Jeśli chcesz stworzyć małą grupkę z przyjaciółkami, napisz do mnie, otrzymacie indywidualną cenę.

ZRÓB PREZENT BLISKIEJ OSOBIE!

Jeśli chcesz wykupić warsztaty dla kogoś bliskiego, napisz to w komentarzu przy zakupie pakietu 6 sesji. Otrzymasz ode mnie mailem certyfikat, który będzie można wydrukować i wręczyć obdarowanej osobie  lub przesłać do niej mailem.

PO CO CI TE WARSZTATY?

Wiem jak trudno jest zmienić swoje życie. Wiem, że pandemia, COVID, lęk przed utratą tego co masz, żałoba po stracie tego co było, brak pewności jutra, nieprzewidziane okoliczności, zdalna praca, szkoły online, samotność lub przeludnienie na niewielkim metrażu nie pomagają. Ja uciekam czasem do samochodu, łączę się przez komórkę, pracuję nawet na parkingu. Zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie! Zawsze!

Zastanawiasz się po co Ci te warsztaty i czy w Twoim przypadku zmiana jest w ogóle możliwa. Inni może mieli więcej szczęścia, siły, możliwości… Mniej problemów, dzieci, kredytów i zobowiązań…

Zmiana zawsze jest możliwa!

Nie ma znaczenia w jakiej sytuacji się znajdujesz. To co Cię powstrzymuje to lęk przed nieznanym i brak wiary w siebie. Jeśli chcesz, przeprowadzę Cię przez te wątpliwości małymi kroczkami. Nie jestem terapeutą. Jestem kobietą, która odnalazła swoją drogę mając trójkę dzieci, w tym zbuntowanego nastolatka, adoptowaną córeczkę i synka z zespołem Downa oraz życie, od którego nie mogłam tak zwyczajnie uciec. Pomiędzy codziennymi obowiązkami, pracą i dziećmi wyszłam z depresji, odnalazłam siebie i nauczyłam się żyć w zgodzie ze sobą, a na koniec zaadoptowałam nastolatka.

ALE JAK TO JEST MOŻLIWE?

Właśnie chcę tę wiedzę przekazać Tobie! Nauczysz się słuchać siebie, wierzyć we własne siły, uwierzysz w to, że zasługujesz na lepsze życie i na szczęście bez żadnych haczyków i poświęceń. Nauczysz się słuchać swoich potrzeb i na nie odpowiadać. Pogodzisz się z przeszłością i z optymizmem i wiarą będziesz spoglądać w przyszłość. Dla Twojego własnego dobra i dla dobra tych, których kochasz. Dowiesz się:
• jak odkryć, zaakceptować i pokochać siebie
• jak pogodzić się z przeszłością

• dlaczego do tej pory otrzymujesz to czego nie chcesz
• jak formułować marzenia
• jak sprawić, by się spełniły

• jak przejść przez trudne zmiany
• jak poradzić sobie z lękiem 
• jak żyć w harmonii między Sercem, Duszą, Ciałem i Rozumem, z odwagą i radością na co dzień:)

Szkolenie pokaże Ci jak odnaleźć własną drogę i iść przed siebie bez lęku i wyrzutów sumienia, bez oglądania się wstecz, bez żalu i obwiniania kogokolwiek. To szkolenie dla każdego, kto pragnie zmiany, kto pragnie odczuwać radość z życia, kto pragnie odnaleźć pasję i swoje przeznaczenie, kto chce kochać i być kochanym.

Potrzebujesz jedynie mieć dobre chęci, determinację, zeszyt A4 i ołówek lub długopis:)

Zapraszam!

„Byłam na warsztacie prowadzonym przez Agatę w Poznaniu. Jestem absolutnie, totalnie zachwycona!!!!! Marzyłam o tych warsztatach. Na Agatę trafiłam dzięki jej książkom. I przepadłam. Czytając jej książki miałam wrażenie, że wcale nie czytam tylko siedzę z przyjaciółką na kawie i prowadzimy cudowną rozmowę. Z ogromną nadzieją biegłam na warsztaty. I kolejny zachwyt!!!!! Ja chcę jeszcze!!!!!!!!” – Luiza Kowalska

Fot. Iwona Karolak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.