KORONAWIRUS – JAK PRZEŻYĆ PANDEMIĘ?

Poradnik mocniejszy niż wirus.

E-book z informacjami, które MUSISZ mieć, by bezpiecznie przetrwać ten czas

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Odbiera nam wolność i bezpieczeństwo. W zamian daje strach o siebie i naszych bliskich oraz niepewność jutra. W zalewie przypadkowych informacji publikacja, którą wsparło swoimi autorytetami grono najpoważniejszych ekspertów medycznych, pozwala oddzielić mity od faktów, fajke newsy od najważniejszych wiadomości.

Co to jest COVID-19, jak go stwierdzić u siebie, gdzie szukać pomocy? Co zrobić, żeby uniknąć zakażenia mimo fali nowych przypadków? Jak zabezpieczyć siebie, bliskich, dom? Jak zadbać o zapasy jedzenia, leków, co z domowymi zwierzętami?

Co to jest kwarantanna i czym się różni od izolacji? Czy koronawirus może uszkodzić płód? Jak podczas pandemii dbać o seniorów, osoby z obniżoną odpornością, matki z niemowlętami?

Profesor Włodzimierz Gut, wirusolog, doradca Głównego Inspektora Sanitarnego, profesor Bolesław Samoliński, alergolog, otolaryngolog, specjalista zdrowia publicznego, doktor habilitowany nauk medycznych Mariusz Gujski, psychiatra, specjalista zdrowia publicznego, doktor nauk farmaceutycznych Leszek Borkowski, doktor nauk medycznych Katarzyna Skórzewska, specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista endokrynologii, doktor habilitowany nauk medycznych Ernest Kuchar, specjalista chorób zakaźnych, pediatra, lekarz sportowy i medycyny podróży, Anna Wesołowska, lekarz stomatolog oraz Iza Czajka, fizjolog żywienia autorka poradników o zdrowym stylu życia to specjaliści, którzy wypowiadają się w e-booku Koronawirus – jak przeżyć pandemię? Publikację wspiera Główny Inspektorat Sanitarny.

Tytuł: Koronawirus – jak przeżyć pandemię?

Autor: Barbara Mietkowska 

Wydawnictwo: Edipresse

Premiera: 21.03.2020

Format: e-book 

Cena: 14.90 zł w tym 5% VAT

1 thought on “KORONAWIRUS – JAK PRZEŻYĆ PANDEMIĘ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.