SZKOLENIA

Warsztaty w Poszukiwaniu Szczęścia

Stacjonarne
Edycja jesień 2021 | 25-26 września


„Byłam na warsztacie prowadzonym przez Agatę w Poznaniu. Jestem absolutnie, totalnie zachwycona!!!!! Marzyłam o tych warsztatach. Na Agatę trafiłam dzięki jej książkom. I przepadłam. Czytając jej książki miałam wrażenie, że wcale nie czytam tylko siedzę z przyjaciółką na kawie i prowadzimy cudowną rozmowę. Z ogromną nadzieją biegłam na warsztaty. I kolejny zachwyt!!!!! Ja chcę jeszcze!!!!!!!!” – Luiza Kowalska

Zapraszam na wyjątkowy, dwudniowy warsztat podczas którego pogodzisz się z przeszłością, napiszesz swój własny wzór na szczęście i otrzymasz narzędzia do realizacji swoich marzeń! 
Agata Komorowska

Czym dla Ciebie jest szczęście? 

Szczęście każdego człowieka wygląda inaczej. Nie będziesz szczęśliwa jeśli nawet uda Ci się żyć tak jak Twoja idolka, matka, siostra, bogata przyjaciółka, uduchowiona guru, mądra mentorka, czy sławna gwiazda z telewizji. Jeśli chcesz być szczęśliwa, musisz odnaleźć swój własny wzór na szczęście. Nie powiem Ci jak on ma wyglądać, ale podczas warsztatów poprowadzę Cię, byś sama go odnalazła.

Dzisiaj wierzysz,
że NIE JESTEŚ SZCZĘŚLIWA, bo…

 • masz depresję
 • wychowujesz niepełnosprawne dziecko
 • jesteś samotną matką
 • nie masz dzieci
 • masz złego męża
 • nie masz męża
 • masz złą pracę
 • masz złego szefa
 • masz w życiu pecha
 • miałaś złych rodziców
 • masz za sobą tragiczne doświadczenia
 • nie masz pieniędzy

Dzisiaj wierzysz,
że BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWA, gdy …

 • wyjdziesz z depresji
 • zmienisz partnera
 • zmienisz pracę
 • zmienisz miejsce zamieszkania
 • będziesz mieć więcej pieniędzy
 • będziesz mieć partnera, dzieci
 • inni docenią to co dla nich robisz
 • wszyscy przestaną Cię wykorzystywać
 • nareszcie szczęście przestanie Cię omijać

Jak powinno wyglądać
TWOJE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE?

Pewnie sama nie wiesz. Wiesz jak nie powinno wyglądać, wiesz czego nie chcesz, ale nie wiesz jak to zmienić. Tak długo jak powodów swojego nieszczęścia oraz powodów do szczęścia szukasz na zewnątrz, czujesz się bezradna, zdalnie sterowana przez czynniki zewnętrzne, niezależne od Ciebie.

Zostań Panią swojego życia!

 • Zostań buntowniczką!
 • Sama decyduj o tym jak wygląda Twoje życie!
 • Napisz własny wzór na szczęście!
 • Obudź w sobie moc, pasję i miłość do życia!

W czasie warsztatu nauczysz się:

 • radzić sobie z doświadczeniami z przeszłości
 • świadomie doświadczać teraźniejszości
 • zmieniać negatywne wzorce na twórcze i dobre dla Ciebie
 • traktować kryzys i chaos jako drzwi do kolejnego etapu rozwoju
 • czerpać siłę nawet z najtrudniejszych doświadczeń
 • wychodzić z roli ofiary
 • odpoczywać, relaksować się i odnawiać swoje siły
 • przezwyciężać lęk przed zmianą
 • skutecznie marzyć, wytyczać i realizować własne cele

Opinie uczestniczek

„Świetny sposób prowadzenia warsztatu, a przede wszystkim spokój Agaty. Różnorodność informacji, podawane źródła i tytuły książek do przeczytania. Możliwość samodzielnej pracy nas swoim życiem była poruszająca.”
~ Iza ~

„Na szkoleniu najbardziej podobało mi się tłumaczenie przez prowadzącą wszystkiego na czym polega wyjście z depresji na przykładzie własnych doświadczeń. W czasie warsztatów mogłam pisać o sobie. To było dla mnie bardzo ważne.”
~ Kasia ~

„Niesamowita autentyczność, prawdziwość, atmosfera zaufania i poczucie bezpieczeństwa. Dbałość o szczegóły: świece, kocyki. Dziękuję Agatko:)”
~ Monika ~

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie ze spokojem i otwartością, bliski i bezpośredni kontakt z prowadzącą, możliwość rozmowy, zadawania pytań i przykłady z jej własnego życia. Kameralna atmosfera w duchu zaufania i otwartości. Było to jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Wartość wyniesionej wiedzy zdecydowanie przewyższyła cenę.”
~ Agnieszka ~

Prowadząca:

Agata Komorowska, autorka książek i szkoleniowiec. Kobieta po przejściach, która potrafi czerpać siłę nawet z najtrudniejszych doświadczeń. Matka czwórki niezwykłych dzieci, które wychowuje samodzielnie. Nominowana Superbohaterka Wysokich Obcasów, Supermama portalu Mamotoja.pl i Mama Dziesięciolecia miesięcznika M jak Mama. Z niezwykłą szczerością dzieli się życiowymi doświadczeniami w książkach, w mediach i podczas swoich autorskich szkoleń i warsztatów.

Książki

Czy mogę ci mówić MAMO

Prawdziwa historia niezwykłej adopcji

Książkę tę dedykuję mojemu adoptowanemu synowi Michałowi. Jestem mu wdzięczna za zaufanie, jakim mnie obdarzył. Podziwiam go za odwagę i siłę. Podczas wielogodzinnych rozmów nieraz pytałam: „Michał, jak ty to zrobiłeś, jak ci się udało przejść przez takie piekło i nie zostać diabłem?”. Michał nie dość, że nie został diabłem, to jeszcze jest pięknym człowiekiem o wrażliwej duszy i sercu pełnym empatii i miłości. Jest bohaterem z tragiczną przeszłością i niewyobrażalną siłą, który wybrał mnie na swoją mamę…

więcej>>>


Pandemiologia
emocje w kryzysie

PREZENT DLA UCZESTNICZEK WARSZTATÓW!

Oddaję w Twoje ręce, kochana Czytelniczko i drogi Czytelniku przewodnik po emocjach w kryzysie napisany na przykładzie pandemii, czyli kryzysu, który dotknął każdego z nas. Związane z nim emocje mogą niszczyć, ale mogą też przerodzić się w siłę napędową Twojego sukcesu. I uwierz mi, człowieka z takim napędem nic nie zatrzyma!

więcej


Optymizm mimo wszystko

Książka ta jest zbiorem opowiadań, które są obrazem mojego niezwykłego życia obfitującego w trudne wyzwania, nieoczekiwane zwroty i niespodzianki o jakich nawet nie śniłam. Moje podejście do tych najtrudniejszych zdarzeń sprawia, że mogę dzielić się niegasnącym optymizmem z Tobą drogi Czytelniku, proponując iskierki nadziei nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Zapraszam do lektury:)
więcej


Depresjologia

Otwieram przed Tobą mój pamiętnik. Oddaję Ci mój przewodnik prowadzący prosto do Duszy i Serca. Proponuję bezpieczne lekarstwo na depresję, której sama doświadczyłam. Oto autentyczne świadectwo, praktyczny poradnik jak wyjść z depresji i zacząć cieszyć się życiem.
więcej


Anioły mówią szeptem

Lubisz czytać listy? Teraz możesz zatopić się w lekturze listów, które napisałam do moich ukochanych dzieci. Z wdzięcznością odnajduje cud w każdym z nich: tym niepełnosprawnym, tym zbuntowanym, tym nigdy nienarodzonym i tych adoptowanych.
więcej

Książki będzie można kupić w czasie warsztatów
wraz z dedykacją i autografem.

Gdzie i kiedy?

Centrum Żoliborz
Pl. Inwalidów 10
Warszawa

25-26 września 2021
godz.: 9:30 – 16:00

Napoje, przekąski, posiłki

Podczas warsztatów zapewniona jest kawa, herbata, zimne napoje oraz zestaw przekąskowy. Obiady będzie można zamówić z dostawą do centrum szkoleniowego. Obiad nie jest wliczony w cenę.

Co potrzebujesz?

Gotowość do podjęcia wyzwania by doświadczać szczęścia.

Zeszyt dedykowany do notatek i dalszej pracy w domu. Wybierz go sama, niech będzie taki tylko Twój. Będziesz w nim pisała i będziesz go ze sobą nosiła, więc format do torebki.

Na warsztatach stacjonarnych luźny, wygodny strój. Maseczka.

Cena i warunki płatności

WARSZTATY STACJONARNE 690 zł

Zaliczka 290 zł. Możesz wybrać opcję wpłaty zaliczki z odroczonym terminem płatności na 21 do 45 dni z opcją płatności TWISTO lub zapłacić online przelewem lub kartą kredytową. Dopłata 400 zł w gotówce pierwszego dnia szkolenia lub przelewem tuż przed szkoleniem.

KUPUJĘ

Wystawiam faktury VAT.

Pragniesz zrobić prezent bliskiej osobie?

Zamów szkolenie, a na życzenie otrzymasz mailem specjalny certyfikat do wydrukowania, wypełnienia i wręczenia obdarowywanej:)

WARSZTATY INDYWIDUALNE
ZOOM, FaceTime, Skype, WhatsApp

Jest możliwość przeprowadzenia warsztatów indywidualnie w trybie online.
Ilość i częstotliwość spotkań do ustalenia indywidualnie.
Więcej informacji>>>
kontakt@agatakomorowska.pl

Regulamin

 1. Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 290 zł przelewem na konto organizatora za pośrednictwem sklepu
  https://sklep.agatakomorowska.pl/
 2. Pozostałą kwotę należy zapłacić gotówką pierwszego dnia szkolenia lub tuż przed szkoleniem przelewem na konto nr 72 1050 1025 1000 0097 1895 9480
 3. Spotkania online opłacane są każdorazowe za pośrednictwem sklepu przed spotkaniem.
 4. Organizator rezerwuje sobie prawo do:
  – zmiany miejsca szkolenia w danym mieście o czym niezwłocznie poinformuje uczestników mailem.
  – odwołania szkolenia bez podania przyczyny
 5. Zwrot zaliczki jest gwarantowany w przypadku:
  – odwołania szkolenia przez organizatora
  – zgłoszenia rezygnacji przez uczestnika mailem, nie później niż 2 tygodnie przed datą rozpoczęcia warsztatów.
 6. Podane godziny zakończenia wykładów mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb i zaangażowania grupy.

Wpłacając zaliczkę akceptujesz niniejszy regulamin.

COVID-19

Kochani, z uwagi na obecną sytuację 
ilość miejsc jest ograniczona.

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek symptomy choroby, proszę pozostań
w domu. Zdrowie nas wszystkich i naszych rodzin jest najważniejsze. Otrzymasz zwrot połowy wpłaconej zaliczki.

W razie konieczności odwołania szkolenia przez organizatora, wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

Kontakt

e-mail: kontakt@agatakomorowska.pl

Fot. Iwona Karola Fotografia